vyhlídkové lety Karlovy Vary

Letiště Karlovy Vary

Mezinárodní veřejné letiště Karlovy Vary se nachází přibližně 10 km od centra Karlových Varů, u městské části Olšová Vrata. Letiště je 4. největším letištěm v České republice a krom letů do 2 pravidelných destinací z něj často startují také charterové lety. Z letiště Karlovy Vary je možné absolvovat také vyhlídkové lety do okolí. Na letišti se provádí také pilotní výcvik.

Na cestující a návštěvníky čekají v nové letištní hale četné stravovací zařízení a další obchody, takže se při čekání na svůj vyhlídkový let jistě nebudete nudit.

Novinky z Karlových Varů

pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Společnost Pilotem na zkoušku nabízí tyto trasy vyhlídkových letů letadlem. Vyhlídkové lety letadlem z Karlových Varů jsou realizovány našimi nejlepšími letadly. Létáme po celý rok, samozřejmě s ohledem na počasí. Trasu letu si můžete zvolit i vlastní. Naplánujte si vyhlídkový let letadlem třeba nad svoji chalupu nebo rodné město.
pilotem na zkoušku

NOVINKA – Akrobatický let letadlem

Z Karlových Varů nyní létáme i akrobatické lety moderním letadlem Decathlon. Zažijete 15 minutový akrobatický let s těmi nejlepšími profíky v oboru.
vyhlídkové lety Karlovy Vary

Obdarujte chlapa zážitkem

Andrenalinový let je vhodným dárkem pro muže. Jste-li právě ve fázi nakupování dárku, nepřehlédněte naše tipy na dárky pro muže. Mladý muž, pán, či senior? Dárků máme dost pro každého oslavence.
vyhlídkové lety Karlovy Vary

Zlevněné vyhlídkové lety z Karlových Varů

Pokud se poohlížíte po levném vyhlídkovém letu nebo akci, při které si můžete vyzkoušet řídit letadlo z našeho letiště, pak na stránkách slevy vyhlídkových letů z Karlových Varů lze najít občas slevy až 35%.
vyhlídkové lety Karlovy Vary

Let balónem z Karlových Varů

Pro milovníky klidnějších zážitků nabízíme v Karlových Varech i vyhlídkový let balonem. Můžete si vybrat, zda chcete mít balon pouze pro sebe a užívat si romantické chvilky jen ve dvou, nebo absolvovat let s více zájemci za tu nejnižší cenu.

Naše služby

Tipy na lety

Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat krásy Karlovarského kraje.

Vyhlídkové lety

Trasu si můžete navrhnout sami, nebo se nechat inspirovat naším doporučením.

Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku je zážitková akce určená všem fanouškům létání.

Pilotní výcvik

Pilotní průkaz pilota ultralehkých nebo soukromých letadel.

Flotila letadel

Létáme spolehlivou a moderní flotilou letadel.

Dárkové poukazy

Skvělá možnost jak potěšit Vaše blízké originálním dárkem.

vyhlídkové lety Karlovy Vary

Historie letiště Karlovy Vary

Letiště v Karlových Varech bylo založeno v roce 1929. Původně zde byla pouze travnatá přistávací plocha, ovšem i tak z letiště startovaly pravidelné spoje do Mariánských lázní a Prahy. Odbavovací hala k letišti Karlovy Vary přibyla v roce 1933. V době 2. světové války letiště sdílelo osud s většinou českých letišť – bylo využíváno německou Luftwafe.
Po roce 1946 následovalo pro letiště Karlovy Vary období regenerace po válečných jizvách. Největší rozvoj letiště přišel po roce 1960, kdy zde byla vybudována zpevněná přistávací dráha. V nedávné době letiště prošlo rozsáhlou rekonstrukcí kvůli podmínkám Schengenu. Byla rekonstruována stará odbavovací hala v roce 2009 přibyla na letiště Karlovy Vary nová dvoupatrová hala s duty-free shopy a fastfoody.

 Potřebujete poradit?

 Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle: +420 352 203 200